Zápisky z přednášky o lobismu

Absolvoval jsem v angličtině přednášku o lobismu, která proběhla na jedné nejmenované škole. Nejsem nějaký superman na angličtinu, takže se vám pokusím nějak shrnout obsah této relativně krátké přednášky, na kterou k mému údivu nepřišlo moc lidí.

Přečíst článek…

Zápisky z přednášky investování do nemovitostí Cashflow klubu VŠE

Cashflow klub pořádal na VŠE v Praze přednášku mentora realitních makléřů Petra Nováka, který pracuje pro Remax. Jednalo se o velmi pěknou přednášku, na které bylo vidět, že pan Petr Novák je skutečný profesionál. Přednáška byla velmi obsáhlá a tak se z ní pokusím udělat nějaký souhrn/poznámky, snad se to podaří. Na téma investování do realit by se dalo psát a povídat dlouhé hodiny.

Přečíst článek…

Velmi zajímavá přednáška Michala Rostocka o alchymii podnikání

Na internetu jsem narazil na velmi dobrou přednášku Michala Rostocka, který povídá velmi fundovaně o alchymii podnikání. Zjistíte proč někteří krachují a jiní naopak vyhrávají. Michal Rostock vám prozradí, které byznysy jsou pro investora atraktivní a co je důležité jak když chcete vytvořit úspěšný byznys, na kterém vyděláte a moc se nenaděláte. Kdo tohoto velmi úspěšného investora neznáte, mrkněte třeba na stránky pořadu Den D. Jinak video jednou z přednášek Cashflow klubu VŠE. Pokud máte zájem, můžete jejich přednášky také navštěvovat. Více na jejich stránkách.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=kA8PVQfXpDk