Pomoc v exekuci – pár cenných rad zdarma

U většiny lidí, přijde-li jim domů dopis, že jsou v exekuci, nastupuje panika. Je to z toho důvodu, že jednak exekuční řízení v ČR mají poměrně špatnou pověst, no a pak také představa, že k vám do bytu přijde partička „goril“, nebo minimálně velmi asertivních lidí, a začnou vám doma polepovat věci nálepkou „exekučně zabaveno“, není nikterak příjemná. Nicméně pokud k tomu dojde, a věřte že dojít může poměrně snadno, tak hlavně nepanikařte. Překvapivě se s tím totiž dá docela pracovat a situaci buď zcela odvrátit nebo alespoň zmírnit.

Přečíst článek…

Poradíme: jak na oddlužení?

smutná žena u PCVzali jste si úvěr, který se vám následně nedařilo splácet, a proto jste si vzali další úvěr, kterým jste chtěli situaci vyřešit? A pak následovaly další a další úvěry? Vaše dluhová spirála se roztočila a vy teď vlastně ani nevíte, komu a kolik dlužíte? Nezoufejte. Mohlo by vám totiž pomoci oddlužení.

Přečíst článek…

Jak se správně bránit platebnímu rozkazu!

infoByl vám doručen platební rozkaz s tím, že máte zaplatit několik desítek tisíc korun, a vy nevíte, jak postupovat dál? Pak je pro vás jako dělaný následující článek.

V dnešním článku se totiž podíváme, jak se bránit platebnímu rozkazu. Zároveň si řekneme něco víc o platebních rozkazech obecně, rozlišíme si jednotlivé druhy platebních rozkazů a podíváme se také, jak podat návrh na vydání elektronického platebního rozkazu.

Přečíst článek…